For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • PR Account Manager

ZADANIA:

  • planowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla klientów z branży
  • koordynacja działań zespołu projektowego
  • bieżąca współpraca z klientem
  • kontakty z dziennikarzami, liderami opinii
  • organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych
  • zarządzanie budżetami projektowymi
  • udział w procesach New Business – współtworzenie ofert dla obecnych i potencjalnych klientów firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji
  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami komunikacyjnymi oraz zarządzaniu zespołem
  • łączenie pasji z pracą
  • wysoko rozwinięty warsztat i etos PR-owca (lekkie pióro, znajomość rynku mediów, wysokie standardy obsługi klienta
  • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji, w tym komunikacji w Internecie
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • biegła znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z klientem w jęz. angielskim, przygotowywanie materiałów i prezentacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres job@montovnia.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Montovnia Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Montovnia Sp. z o.o.z siedziba w Warszawie ul. Przecławskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Location

Wystaw opinię